Služby

Nabízené služby

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby nejen v oblasti výroby kuchyní, ale i vestavěných skříní a další truhlářské výroby. Díky vlastní výrobě můžeme pružně reagovat na Vaše přání a vyrobit vše dle požadavků.

Prohlídka kuchyní v našem kuchyňském studiu

V našem kuchyňském studiu si můžete prohlédnou celou řadu vystavených kuchyní včetně funkčních vestavných spotřebičů. Dále Vám naši prodejci rádi vše ukážou a vysvětlí. Můžete s nimi domluvit osobní schůzku, na které poté doladíte detaily vaší kuchyně nebo jiného nábytku na míru.


Konzultace zakázky

Po domluvení osobní schůzky s Vámi projde náš prodejce Vaší představu. Ukáže Vám vzorníky materiálů a ochotně Vám poradí s výběrem. Také s Vámi probere technické řešení, jako jsou kování, použité materiály či možnosti řešení detailů.


3D vizualizace a zaměření

Po konzultaci zakázky si s Vámi náš prodejce smluví schůzku ohledně zaměření v místě instalace. Po zaměření pak na základě všech získaných informací zpracuje výkresovou dokumentaci a to jak technické výkresy pro výrobu, tak i 3D vizualizace. Vše Vám zašle e-mailem nebo si opět domluví schůzku, na které vše proberete a případně upravíte.


Zpracování cenové nabídky

Po odsouhlasení výrobní dokumentace se vytvoří cenová nabídka, která bude případně obsahovat varianty, na kterých jste se během schůzek dohodli s naším prodejcem. Finální cenová nabídka je pak podepsána a spolu s výrobní dokumentací se předává do výroby.


Vlastní výroba

Odsouhlasená výrobní dokumentace se přesouvá k technikovi výroby, který zpracuje kompletní podklady pro výrobu na CNC obráběcích strojích německé značky HOMAG AG. Veškerá zkompletované výrobky, včetně příslušenství, se pak připraví k expedici.


Dodávka a montáž

Na základě dohodnutého termínu s prodejcem přijedou naši montéři. Ti celou kuchyň odborně smontují.


Seznámení s obsluhou spotřebičů

Součástí našich služeb je objednání kuchyňských spotřebičů. V našem showroomu Vám rádi poradíme s výběrem správného spotřebiče dle Vašich potřeb. Spotřebiče Vám rádi namontujeme a odborně zapojíme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat
Kontakt zde!